T.C Eğirdir Kaymakamlığı 

   
T.C. İçişleri Bakanlığı e-icisleri projesi Bilgi Edinme İnsan Hakları Başvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete
 


 
   
   

   

   

   




Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Protokol Listesi

 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

 EĞİRDİR İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ

 KAYMAKAM

 Dr.Yalçın YILMAZ

 DAĞ KOMANDO OK.MERK.EĞİTİM KOMUTANI

 Tümg. Ethem BÜYÜKIŞIK

 BELEDİYE BAŞKANI

 Ömer ŞENGÖL

 REKTÖR YARD.LARI-FAKKÜLTE DEK.LARI-ENSTİTÜ VE YÜK.OKUL MÜDÜRLERİ

 SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ DEKANI 

 Prof.Dr. Osman ÇETİNKAYA

EĞİRDİR TURİZM OTELCİLİK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ

 Doç. Dr. Yakup ALTAN

 EĞİRDİR MYO  MÜDÜRÜ

 Doç. Dr. Nazmi  AVCI

 DAĞ KOM.OK.MERK.EĞT. KOMUTANLIĞINCA TESPİT EDİLEN SİLAHLI  KUVVETLER MENSUPLARI

KURMAY BAŞKANI

 P.Kur.Alb. Ersan KAZAZ

MERKEZ KOMUTANI

 P.Alb. Çetin KÖKLÜ

DAĞ KOMANDO OKULU KOMUTANI 

 P.Alb. Ferhat VURAL   

EMNİYET ve KAZA ÖNLEME SUBAYI

 P.Alb. Nihat ERYILMAZ

MEBS Ş. MD.

 Mu.Alb. Ahmet BEKTAŞ

DAĞ KOMANDO OKULU ÖĞRETİM BAŞKANI

 P.Alb. Necip Derya SÖNMEZ

DAĞ KOMANDO OKULU HRK. ve İSTH. Ş. MD.

 P.Alb. İsmail SEVEN

PERSONEL ve SEFERBERLİK Ş. MD.

 P.Alb. Ahmet TATAR

TATBİKAT ve EĞİTİM KONTROL BAŞKANI

 Mu.Alb. Eflatun TUĞCULAR

DAĞ KOMD. OKL. İD. İŞL Ş. MD.

 P.Alb. Tamer YAMAN

MUHLAB BAŞKANI

 P.Alb. Mehmet BULUR

REHBERLİK VE DANIŞMA Ş. MD.

 P.Alb. Erdoğan DUR

BES. KRL. BŞK.

 Ö.Alb. Bayram Volkan KALKAN

 SAVCI VE HAKİMLER 

 CUMHURİYET SAVCISI

 Başak ERYILMAZ ŞAKTANLI

 CUMHURİYET SAVCISI

 Doğan Adem KURT

 EĞİRDİR HAKİMİ

 Arife GÜVEN

 EĞİRDİR HAKİMİ

 Serhat DOLU

 EĞİRDİR HAKİMİ

 Fatma DORUK

 İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI – EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

 İLÇE JANDARMA KOMUTANI

Erhan ARSLAN

 İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ 

Yasin ORAKOĞLU

 T.B.M.M  GURUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI

 AKP İLÇE BAŞKANI

 Veli GÖK

 CHP İLÇE BAŞKANI

 Hasan Ali İNCE

 MHP İLÇE BAŞKANI

 Murat DİKMEN

 DEKAN YARDIMCILARI-ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARD. DİĞER  ÖĞRT.ÜYELERİ

 SU ÜRÜNLÜRİ FAK.DEKAN YARDIMCISI

 Yunus Ömer BOYACI

 BAŞBAKANLIK VE DEVLET BAKANLIKLARI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ

 İLÇE MÜFTÜSÜ 

 Abdurrahim KOCAGÖL

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 

 GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜR V.

 Hasan GENCER

KREDİ VE YURTLAR KURUMU  MÜDÜRÜ

 Hasan BİNGÖL

 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

HUZUREVİ MÜDÜRÜ

Aytekin ERDOĞAN

SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRÜ

Sevilay ERYILMAZ

 MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI

 ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI

Tğm. Soner YILDIZ

 İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ

 YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ  

 Mahmut ORUÇ

 ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ

 Mehmet OLGUN

 İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ

 Yusuf KILINÇ

MALİYE  BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ

 MALMÜDÜRÜ 

 Fikret TEPE

 VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ 

 Murat OTCU

 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ 

 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ V.

 Ömer KEŞ

 İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ

 Abdurrahim TAN

 İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ V.

 Hasan CEYLAN

 ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI  İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ 

 KADASTRO BİRİMİ

 İlhami DURAN

 TAPU MÜDÜRÜ 

 Ömer ÇAKIR

 SAĞLIK BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ

 İLÇE SAĞLIK MÜDÜRÜ

 Dr. Mehmet Nazif AYDIN

 KEM.EKL.HAS.FİZ.TED.REH.HAST.BAŞTABİBİ

 Op.Dr. İbrahim ETLİ

 ULAŞTIRMA BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI  MÜDÜRLERİ

 POSTA T.T.  İŞLETME  MÜDÜRÜ 

 Mehmet Nuri EKMEN

 TÜRK TELEKOM İŞLETME ŞEFİ

 Yusuf UYSAL

 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ 

 GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İLÇE MÜDÜRÜ

 Uğur TURGUT

SU ÜRÜNLERİ AR. İSTASYONU MÜDÜRÜ

 Şakir ÇINAR

 MEYVECİLİK ARAŞT.İST.MÜDÜRÜ

 İsa EREN

 ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ 

 SOSYAL GÜVENLİK İLÇE MÜDÜR V.

Eşref GÜRDAL

 KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRÜ

 TURİZM DANIŞMA MEMURU

 Sedat GÜNGÖR

 KÜTÜPHANE MEMURU

 Bedriye KÜÇÜKKARA

 ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI İLÇE TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ

 ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ

 Adnan GÜLLER

 ORMAN FİDANLIK MÜDÜRÜ

 Alime DİVRİK

 RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ 

 T.C. ZİRAAT BANKASI MÜD.

 Ercan ÖNER

 T.HALK BANKASI MÜDÜRÜ

 Mevlüt KORKMAZ

 T.VAKIFLAR BANK.MÜDÜRÜ

 Nemci SATILMIŞ

 T.İŞ BANKASI MÜDÜRÜ

 Bedia SAĞLAM

 T.B.M.M.’DE GURUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI 

 DP  İLÇE BAŞKANI

 Halil İbrahim UYSAL

 SAADET PARTİ İLÇE BAŞKANI

 Tahir ARMAĞAN

 İL GENEL MECLİS ÜYELERİ 

 İL GENEL MECLİS ÜYESİ

 Mustafa BAŞ

 İL GENEL MECLİS ÜYESİ

 Mehmet SERT

 İL GENEL MECLİS ÜYESİ

 Halil OKUTAN

 BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ 

 MECLİS ÜYESİ

 Ahmet TAKIR

 MECLİS ÜYESİ

 Erhan SAVRAN

 MECLİS ÜYESİ

 Eray USLU

 MECLİS ÜYESİ

 Müslahattin YAMAN

 MECLİS ÜYESİ

 Selim BULUCU

 MECLİS ÜYESİ

 Hasan Bilal TARAN

 MECLİS ÜYESİ

 Mehmet Cengiz KILIÇ

 MECLİS ÜYESİ

 Selahattin TAMGÜL

 MECLİS ÜYESİ

 Mustafa GÜNAY

 MECLİS ÜYESİ

 Şükrü SAVAŞ

 MECLİS ÜYESİ

 Ramazan KURT

 MESLEKİ KURULUŞLAR

 ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI

 Murat YALKIN

 ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI  BAŞKANI

 İsa DEMİRALAY

 ZİRAAT ODASI BAŞKANI

 Süleyman KILINÇ

 SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANI

 Ömer Fevzi KÜÇÜKKÖSE

 KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI

 ATATÜRK DÜŞÜNCE DERNEĞİ BAŞKANI

 Erdoğan ÖNGÜN

 TÜRK ANNELER DERNEĞİ BAŞKANI

 Saadet Gamze İNCE

 KIZILAY DERNEĞİ EĞİRDİR ŞUBESİ BAŞKANI

 Veli GÖK 

 T.H.K. DERNEĞİ EĞİRDİR ŞUBESİ BAŞKANI

 Nadir TIĞ

 ETUDOSD DERNEĞİ BAŞKANI

 Durmuş UÇGUN

 FAKİR VE MUHTAÇLARA YARDIM DERNEĞİ EĞİRDİR ŞUBESİ

 Mustafa HOBANOĞLU

 TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ
EĞİRDİR TEMSİLCİLİĞİ 

 Hüseyin KOÇARSLAN

 EĞİRDİR GENÇ GİRİŞİMCİ İŞADAMLARI DERNEĞİ

 Osman GÖK

 BASIN KURULUŞLARI 

 EĞİRDİR AKIN GAZETESİ SAHİBİ

 Abdullah SİNAN   

 AKPINAR GAZETESİ SAHİBİ

 Emre ALTUĞ

 






 EGIRDIR

 

 

 

 

 

 

 

e-posta : egirdir@isparta.gov.tr
Tel: +90 246 311 41 14- 311 65 14 Faks: 311 44 16